POBJEDA NA SESVETSKOM FAŠNIKU !!!

Odgojna skupina „Bubamare“ ove godine prijavila se za sudjelovanje na Sesvetskom fašniku. Koreografiju za nastup osmislile su odgojiteljice i vrijedno plesale s djecom na pjesmu „Mala muha“ kao dio pripreme za nastup. Kreativni kostimi produkt su suradnje odgojitelja i roditelja. Putem održane radionice izrađeni su kostimi „Šašavih muha“. Nastup djece bio je veselog i šaljivog karaktera prožet hrabrošću i uzbuđenjem djece. Podrške roditelja, prijatelja i poznanika iz publike nije nedostajalo kao i nagrade. Košara puna voća poslužila je odgojiteljima kao poticaj za provedbu aktivnosti izrade zdravog voćnog napitka. Ravnateljica vrtića dodjeljuje pobjednicima svečani pehar.

Još jednom sve čestitke „Bubamarama“ na hrabrosti i kreativnom nastupu. Ponos veliki ❤️.