ŠKOLA KLIZANJA

U siječnju odgojne skupine „Lavici“, „Vjeverice“, „Zebrice“, „Mravi“, „Zečići“, „Ježići“, „Ružice“ i „Suncokreti“ pohađaju školu klizanja "Superkid". Organiziranim prijevozom, u pratnji odgojitelja, odlaze do klizališta gdje djecu dočekuju treneri koji svojim individualnim pristupom pomažu djeci steći nova iskustva. Uz stručno vođenje na ledu djeca upoznaju pravilne tehnike klizanja koje će kasnije samostalno primjenjivati. Na početku uče puzati na ledu, zatim stupati i tek onda pravilno padati što je iznimno važno kako bi se izbjegle ozljede. Prilikom aktivnosti klizanja razvijaju se motoričke sposobnosti ravnoteže i koordinacije, a posebno želja za kretanjem i sportom. Djeca s nestrpljenjem iščekuju svaki novi dan i vesele se novim iskustvima. Po završetku škole klizanja organizirana je svečana dodjela diploma na kojoj su sudjelovali i roditelji.