BOŽIĆNI KONCERT

Božićnom ugođaju u našem vrtiću uvelike je doprinio Božićni koncert, koji se održao 13. prosinca u centralnom  objektu, te 15. prosinca u područnom objektu. Koncertu su prisustvovala djeca iz svih vrtićkih skupina te djeca polaznici Programa predškole.

Božićni koncert su nam pripremili učenici i profesori te ravnateljica Glazbene škole "Zlatko Grgošević". Na koncertu smo slušali klasične izvedbe različitih instrumenata.
Tijekom koncerta djeca su imala priliku upoznati se sa različitim gudačkim i puhačkim instrumentima: flauta,  tambura, harmonika, gitara, violončelo, saksofon... Koncert je izazvao kod djece veselje, te su na kraju koncerta djeca zapjevala zajedno sa učenicima I profesorima prigodne božićne pjesme.

Ovim putem se od srca zahvaljujemo učenicima, profesorima i ravnateljici Glazbene škole „Zlatka Grgoševića“ na održanom koncertu i toplom ugođaju koji su unijeli u naš vrtić !