PREDSTAVA "ČOVJEČULJAK SNOVULJAK"

Sredinom prosinca ugostili smo kazalište "Budilica" sa predstavom "Čovječuljak Snovuljak", na veliku radost i djece i odraslih.

Priča "Čovječuljak Snovuljak", autorice Ivane Guljašević, je vesela i zabavna priča koja umiruje i unosi toplinu u srca djece. Vesele pjesme koje nose poruku kako se osjećati sigurnijim i hrabrijim i tko sve djeci svakodnevno u tome može pomoći uglazbio je zabavni glumac i glazbenik i Martin Ladika. Uz zanimljivu i veselo oslikanu i izrađenu scenu, koju su izradila djeca, te iste takve lutke posebno iznenađenje djeci predstavlja transformacije lutke u glumca. Tijekom cijele predstave naglasak je bio na interakciji glumca i djece u kojoj zajedno na opušten i zabavan način razrađuju poruku priče. Predstavi su prisustvovale sve vrtićke odgojne skupine  te djeca polaznici Programa predškole, koja su svojim reakcijama tijekom predstave i interakcijom i komunikacijom s glumcem pokazala radost i oduševljenje.

Na sljedećem linku sa djecom kod kuće  poslušajte i pogledajte video-slikovnicu autorice Ivane Guljašević.

Ivana Guljašević - Čovječuljak Snovuljak - YouTube