Humanitarna akcija "Igračkom do dječjeg osmijeha"

Dječji vrtić "En ten tini" sudjelovao je u humanitarnoj akciji koju je organizirala KBC Rebro pod nazivom "Igračkom do dječjeg osmijeha", uz vodstvo sestre Bernardice. Cilj humanitarne akcije bio je prikupiti plišane igračke za djecu koja svakodnevno dolaze na pregled u bolnicu, a po odlasku iz bolnice mogu odabrati jednog plišanca te da se na taj način ublaži stres i strah kod djece. Djeca svih odgojnih skupina Dječjeg vrtića "En ten tini", kao i djelatnici, svojim humanitarnim djelovanjem prikupili su više od stotinu plišanih igračaka za svoje male prijatelje koji svakodnevno dolaze na preglede u bolnicu. Sve plišane igračke su predane oprane i upakirane kao pokloni.

Ovim putem zahvaljujemo svoj djeci i odraslima velikog srca koji su bili spremni dati plišanca za dijete koje će to razveseliti i olakšati teške trenutke u bolnici, kao i sestri Bernardici na inicijativi za ovakvim projektom!