UPUTE ZA PREDAJU ZAHTJEVA ZA UPIS DJETETA ELEKTRONIČKIM PUTEM

Poštovani roditelji,

za upis djeteta u vrtić potrebno je:

1. ispuniti Zahtjev za upis djeteta u vrtić ili Zahtjev za upis djeteta u Program predškole (nalazi se na našoj web stranici - početna stranica - kutak za roditelje - upisi)
2. ispuniti Obrazac za inicijalni razgovor (nalazi se na našoj web stranici - početna stranica - kutak za roditelje - upisi)
3. obrascima pod 1. i 2. priložiti popratnu dokumentaciju (navedena na Zahtjevu za upis djeteta u vrtić)

Molimo vas da obrasce vlastoručno potpišete, svu dokumentaciju uredno skenirate i mailom nam dostavite na adresu:

vrtic.ententini@zagreb.hr.

Nepotpunu i nečitljivu dokumentaciju nećemo biti u mogućnosti razmatrati.

Zahtjeve za upis djece u vrtić Komisija za upis razmatra tijekom čitave godine, ovisno o raspoloživim mjestima ti ih možete predavati kada god se ukaže potreba za upisom djeteta u vrtić.

O svim uvjetima i pretpostavkama vezano za upise, pretpostavke za ostvarivanje prava prednosti itd. možete se informirati u Pravilniku o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću En ten tini.

(Napomena: klikom na nazive obrazaca i Pravilnik link će vas odvesti na našu web stranicu s kojeg mjesta možete preuzeti obrasce i Pravilnik.)